Bekende prijslijst en bedrijf voor op maat gemaakte bulkzakken

Het versterken van de wereldwijde zware industrie met hoogwaardige flexibele bulkcontainers (FIBC's) en gecertificeerde technische expertise.

Nauwkeurig ontworpen FIBC-bulkzakken

Ontdek ons ​​toonaangevende assortiment op maat gemaakte bulkverpakkingsoplossingen, speciaal ontworpen voor materialen met hoge reinheidseisen, gevaarlijke stoffen en extreme logistieke taken.

1. Samenvatting voor het management & Bedrijfs-DNA

In de streng gereguleerde wereld van chemische grondstoffen, minerale producten, energieopslag van batterijkwaliteit en logistiek voor levensmiddelen, vormt de structurele integriteit van uw verpakkingssysteem de eerste verdedigingslinie tegen productdegradatie, kruisbesmetting tussen batches en door transport veroorzaakte rampen. Opgericht in 1988,Yantai ZS Bulk Bags Manufacturing Co., Ltd.(Wereldwijd actief onder de naam ZS Bulk Bags) is een pionier in de technische optimalisatie van FIBC's en een betrouwbare strategische partner voor meer dan 246 zakelijke klanten wereldwijd. Onze industriële focus ligt op het ontwikkelen van op maat gemaakte FIBC's (Flexible Intermediate Bulk Containers) die perfecte productstabiliteit, uitgebreide ESD-veiligheidsvoorschriften en geoptimaliseerde vulprocessen garanderen.

Met een volledig gesloten, verticaal geïntegreerde structuur beschikt ZS Bulk Bags over twee geavanceerde productiefaciliteiten in de districten Muping en Laishan in Yantai, met een totale oppervlakte van 60.000 vierkante meter. Het bedrijf coördineert een eliteteam van meer dan 300 ervaren professionals, waaronder ruim 30 toegewijde kwaliteitscontroleurs voor verpakkingen en ingenieurs op het gebied van structurele polymeren. Onze geïntegreerde toeleveringsketen strekt zich uit van de extrusie van ruwe harspolymeren en het trekken van linten tot geautomatiseerd rondweven, de productie in een cleanroom van hoge hygiëne-eisen voor de voedingsindustrie, de meerlaagse aluminium barrièrevoeringen en ultramoderne treksterktetestlaboratoria. Door elke fase intern te beheren, handhaven we een betrouwbare maandelijkse capaciteit van meer dan 250.000 hoogwaardige zakken (jaarlijks volume van meer dan 3 miljoen stuks), waarmee we een stabiele productkwaliteit en tijdige leveringen garanderen voor wereldwijde afnemers van bulkgoederen.

1988
Gevestigd
60.000 m²
Productiebasis
250.000+
Maandelijkse productie
3M+
Jaarlijkse capaciteit
246+
Wereldwijde partners

2. Mondiale trends in de ontwikkeling van aanpasbare big bags

Hoe technologische vooruitgang, materiaalkunde en milieuvoorschriften de toekomst van de wereldwijde verpakkingsindustrie voor bulkgoederen vormgeven.

De standaarddienst voor cleanrooms

Door de snelle groei van de productie van lithium-ionbatterijen en de productie van hoogzuivere farmaceutische producten is standaard geweven industriële verpakking niet langer voldoende. Industrieën eisen nu cleanrooms van klasse 10.000 (ISO 7) en klasse 100.000 (ISO 8) waar big bags worden gesneden, genaaid en geseald om ervoor te zorgen dat ze volledig vrij zijn van microscopisch stof, vezels en vreemde deeltjes.

Hoogwaardige barrière- en actieve voeringen

Om sterk hygroscopische en zuurstofgevoelige grondstoffen te beschermen tijdens lange zeereizen, vervangen fabrikanten standaard PE-liners door complexe meerlaagse co-geëxtrudeerde structuren, zoals EVOH, aluminiumfolie en gemetalliseerde films. Deze ontwerpen reduceren de zuurstofdoorlaatbaarheid (OTR) en de waterdampdoorlaatbaarheid (WVTR) tot bijna nul.

Statische beveiligingsnaleving

Explosieve chemische stof- en organische poederatmosferen vereisen strenge elektrostatische controle. Verpakkingen moeten strikt voldoen aan de internationale norm IEC 61340-4-4. Deze naleving vereist een overgang van eenvoudige geïsoleerde structuren (Type A) naar geaarde geleidende systemen (Type C) of zelfdissiperende configuraties (Type D).

Circulaire verpakkingssystemen

Wereldwijde leiders in de chemische en logistieke sector stimuleren de invoering van circulaire PP-verpakkingen. Moderne, aanpasbare big bags worden vervaardigd van zeer sterk, 100% recyclebaar polypropyleen. Ze zijn ontworpen voor een veiligheidsclassificatie van meerdere transportcycli (veiligheidsfactor 6:1 of 8:1) om de CO2-uitstoot per transportcyclus aanzienlijk te verlagen.

3. Wereldwijde inkoopmatrix en strategische inkoop

Inkoopmanagers en supply chain managers bij multinationals beoordelen de inkoop van big bags op basis van de totale eigendomskosten (TCO) en risicobeheersing. Een defect aan de verpakking kan leiden tot grote materiaalverliezen, fabriekssluitingen door verontreiniging en ernstig letsel bij het laadpersoneel. Bij ZS Bulk Bags optimaliseren we de productieparameters om een ​​balans te vinden tussen mechanische sterkte, afdichtingsprestaties en verzendkosten.

Onze technische matrix koppelt specifieke materiaaldichtheden aan de fysieke eigenschappen van onze geweven stoffen (GSM, weefdichtheid, treksterkte en UV-bestendigheid). Door big bags te ontwerpen die zijn afgestemd op de doorstroming, bulkdichtheid en elektrostatische eigenschappen van uw product, helpen we veelvoorkomende problemen bij de handling te voorkomen, zoals vervorming van de zakken, instabiele stapels, lekkage van gezeefd poeder en verstoppingen van de losgoot.

Materiaalcategorie Materiaaleigenschappen Aanbevolen stofbasis (GSM) Aanbevolen specificaties voor de binnenbekleding Configuratie van het hijslussysteem Statische gevarenclassificatie
Batterij kathode/anode materialen Ultrafijn poeder, risico op metaalverontreiniging, hygroscopisch 180 - 220 g/m² nieuw PP met interne coating Meerlaagse aluminiumfolie barrièrebekleding Kruishoeklus + onderste stuwadoorsriemen Niet-explosief (vereist hoge reinheidseisen)
Industriële chemicaliën / Grondstoffen in poedervorm Zeer vloeibaar, stofgevaar, gevoelig voor statische ontlading 160 - 200 GSM geweven PP + antistatisch garen Nauwsluitende geleidende PE / Gelamineerde binnenlaag Stevige zijnaadlussen + stofwerende naden Elektrostatische bescherming type C / type D
Zware mijnbouwertsconcentraten Hoge bulkdichtheid, schurend, opslag buitenshuis UV-bestendige stof van 220 - 240 g/m² (150 kLy) Ongevoerde / gecoate bodem (afhankelijk van het vochtgehalte) Dubbele stuwadoorsbanden / Doorlopende lussen Type A (Niet-brandbare mineralen)
Producten van voedsel- en farmaceutische kwaliteit Nul tolerantie voor besmetting, hoge hygiëne-eisen. 170 - 210 GSM Zuiver nieuw PP (Geen hervermalen toegestaan) FDA-goedgekeurd, vormvast LLDPE (geschikt voor cleanroomtoepassingen) 4-lus tunnelbanden, ultrasoon gesneden randen Type A / Type B, afhankelijk van droge omgevingen

4. Op maat gemaakte macro-industriële oplossingen

Op maat gemaakte constructieontwerpen die voldoen aan de strenge eisen van wereldwijde activiteiten en uitdagende omgevingen.

Materialen van batterijkwaliteit en hoge chemische reinheid

De productie van lithiumijzerfosfaat (LFP), nikkel-kobalt-mangaan (NCM) en synthetisch grafiet vereist verpakkingen met strikte limieten voor metaalverontreiniging (doorgaans gemeten in delen per miljard).ODM Bulkzakken met hoge reinheid en schotten voor FIBC-verpakkingenDe zakken worden geproduceerd in cleanrooms waar alle lucht door meertraps HEPA-filters wordt geleid. De stoffen worden met een heet mes of ultrasoon gesneden om losse vezels te verwijderen. Elke zak gaat door een hogedrukreinigingsmachine om microscopisch kleine deeltjes te verwijderen en wordt vóór het vacuümverpakken gecontroleerd met metaaldetectoren. Schotten zorgen ervoor dat de zak vierkant blijft, waardoor de ruimte in de verpakking tot 25% efficiënter wordt benut in vergelijking met ronde zakken.

Transport bij extreme temperaturen: de asfaltoplossing

Industriële bitumen en heet asfalt voor wegreparaties worden doorgaans gevuld bij temperaturen tussen 110 °C en 180 °C. Standaard polypropyleen basisweefsels breken af ​​en verliezen hun sterkte boven 85 °C. ZS Bulk Bags heeft hiervoor een oplossing ontwikkeld.Hittebestendige asfalt FIBC-zakkenDoor gebruik te maken van gespecialiseerde polymeerstructuren. We combineren hittebestendig polypropyleen met meerlaagse, hoogsmeltende binnenbekledingen om continue blootstelling aan hitte te weerstaan ​​zonder te barsten of te lekken. Dit structurele ontwerp maakt het veilig hanteren van hete vloeistoffen en snelle stolling mogelijk zonder dat dure verwarmde metalen tanks nodig zijn.

Verpakking met zware mineraalconcentratie

Koperconcentraat, ijzerzand en silicapoeders zijn zeer schurende materialen met een hoge volumieke dichtheid. Tijdens transport over zee worden deze materialen vaak blootgesteld aan een hoge luchtvochtigheid en intense UV-straling.Robuuste, UV-bestendige FIBC-zakken voor koperconcentraatEr wordt gebruik gemaakt van een stof geweven van speciaal samengestelde masterbatch-hars met hoogwaardige UV-remmers (HALS). Dit materiaal is bestand tegen degradatie door zonnestraling, zelfs in ruwe omgevingen zoals open havens en opslagterreinen in de woestijn. De naden van de tas zijn versterkt met zware polypropyleen touwen om scheuren te voorkomen, wat een hoge mate van veiligheid garandeert tijdens lange transportperioden.

5. Definitief, aanpasbaar prijslijstontwerp voor FIBC's

Bij wereldwijde industriële inkoop is de prijs van een op maat gemaakte big bag geen vast bedrag. De prijs wordt berekend op basis van grondstoffen, productienormen en prestatiespecificaties. Transparantie in de kostencomponenten is cruciaal voor inkoopteams om nauwkeurig te budgetteren en de waarde te controleren. Hieronder vindt u ons benchmark-kostenmodel, dat laat zien hoe specifieke ontwerpkeuzes de uiteindelijke kosten van op maat gemaakte big bags beïnvloeden.

Basistype Afmetingsbereik (cm) Veilige werkbelasting (SWL) Veiligheidsfactor (SF) Belangrijkste technische specificaties Geschatte basisprijs (FOB China)
Standaard rond / U-paneel 90 x 90 x 110 1.000 kg 5:1 (Eenmalig gebruik) 160 g/m², ongestreken, open bovenkant, gladde naden $3,80 - $4,80
Stofwerende binnentas met coating 95 x 95 x 120 1200 kg 5:1 (Eenmalig gebruik) 175 g/m² + laminering, drievoudige stofwerende viltnaden $5,20 - $6,50
Ultra-Clean Baffle Bag (Q-Bag) 105 x 105 x 120 1.250 kg 5:1 (Eenmalig gebruik) 180 g/m², panelen voor behoud van de interne vorm, cleanroom-assemblage $6,80 - $8,50
Standaard geleidend (Type C) 90 x 90 x 130 1.000 kg 6:1 (Multifunctioneel) 190 GSM basis met rastergeleidende draden, aardingslipjes $12,50 - $15,50
FIBC met hoge barrièrefoliebekleding 95 x 95 x 135 1500 kg 6:1 (Multifunctioneel) 220 g/m² zeer sterke basis, 4-laags aluminiumfolie voeringinzetstuk $18,50 - $24,00
VN-gecertificeerde tas voor gevaarlijke goederen 95 x 95 x 125 1500 kg 6:1 (Multifunctioneel) Stevige basis van 240 g/m², valtestbestendige structurele naden. $8,50 - $11,50

Belangrijkste oorzaken van prijsvariaties:

  • Kosten van grondstoffen (polypropyleenindexen):De prijzen schommelen op basis van de wereldwijde kosten van ruwe olie en PP-harsmonomeren. ZS Bulk Bags gebruikt uitsluitend 100% nieuw PP om een ​​constante materiaalsterkte te garanderen en het gebruik van gerecycled materiaal, dat de duurzaamheid vermindert, te vermijden.
  • Lamineren en voeringen:Een standaard PE-coating aan de binnenzijde kost $0,40 - $0,80 extra. Het gebruik van complexe, op maat gemaakte LLDPE-liners of aluminium liners met een hoge barrièrewerking kan de kosten met $2,00 tot meer dan $10,00 verhogen, afhankelijk van de dikte van de liner en de barrièrelagen.
  • Hygiëne in de productie:Productie in ISO-gecertificeerde cleanrooms vereist dubbellaagse luchtfiltratie en strikte hygiëneprotocollen voor de medewerkers. Dit zeer hygiënische proces leidt tot een meerprijs van 10% tot 25% ten opzichte van standaard industrieel naaien.
  • Certificeringsvereisten:Tests door derden (zoals Labordata of onafhankelijke VN-tests) voor explosiebeveiliging of de opslag van gevaarlijke stoffen brengen vaste certificeringskosten met zich mee, die over de verschillende productiebatches worden verdeeld.

6. Gesloten productieproces en bijbehorende faciliteiten

Het traceren van ruwe polymeren door middel van nauwkeurige productiestappen tot aan de uiteindelijke, kwaliteitsgecontroleerde verpakking.

Extrusie- en trekproces
1. Tekenen
Polypropyleenkorrels worden gesmolten en onder nauwkeurige temperatuurregeling geëxtrudeerd tot zeer sterke, platte tapes.
Circulaire weeftechniek
2. Weven
Snelle ronddraaiende weefgetouwen weven de banden tot naadloze, buisvormige stofrollen, waarbij een uniforme dichtheid behouden blijft.
Precisie-snijproces
3. Snijden
Geautomatiseerde snijmachines gebruiken hitte of ultrasone messen om de stof op maat te snijden, waardoor losse randen worden voorkomen.
Maatwerk branding en drukwerk
4. Afdrukken
Meerkleurendrukmachines brengen waarschuwingslabels, batchnummers en merknamen aan met inkt op waterbasis.
Precisienaaiwerk
5. Naaien
Ervaren medewerkers naaien de panelen aan elkaar met behulp van stevige stiksteken en stofwerende vullingen.
Inzetstuk voor binnenzakvoering
6. Binnenzakken
In een cleanroom worden voeringen van polyethyleen of aluminium in de zakken geplaatst en vastgezet.
Uitgebreide kwaliteitscontrole
7. Kwaliteitscontrole
Elke partij wordt onderworpen aan statische belastingstests, valtests, treksterktetests van de naden en deeltjesscans.
Vacuümverpakken en verzendvoorbereiding
8. Inpakken
De zakken worden geperst in hydraulische balenpersen, verpakt, van etiketten voorzien en op pallets geladen voor verzending.

State-of-the-art fabrieksinfrastructuur

ZS-faciliteit 1
ZS-faciliteit 2
ZS-faciliteit 3
ZS-faciliteit 4
ZS-faciliteit 5
ZS-faciliteit 6
ZS-faciliteit 7
ZS-faciliteit 8

7. Compliance & Wereldwijde activiteiten

Om op internationale markten te kunnen opereren, moet verpakking voldoen aan strenge nationale en internationale regelgeving. ZS Bulk Bags beschikt over uitgebreide certificeringen om te garanderen dat onze producten wereldwijd geïmporteerd en gebruikt kunnen worden in sterk gereguleerde sectoren. We voldoen aan internationale kwaliteitsmanagementsysteemnormen.ISO 9001:2015en een speciale cleanroomfaciliteit beheren die gecontroleerd wordt volgens de geldende normen.ISO 22000Richtlijnen voor voedselveiligheid.

Voor het transport van chemische en gevaarlijke materialen zijn onze tassen ontworpen en getest om aan de eisen te voldoen.VN-verpakkingseisenDit omvat het testen van de structurele weerstand tegen stoten, stapelbelasting, vallen en scheuren onder gesimuleerde transportomstandigheden. Voor toepassingen met voedselcontact voldoen onze zuivere polypropyleenharsmengsels en aangepaste polymeerextrusieparameters volledig aan de eisen van de Amerikaanse Food and Drug Administration (FDA).FDA) regelgeving en Europese normen voor contact met levensmiddelen. Dit garandeert dat er geen schadelijke stoffen in levensmiddelen of farmaceutische materialen terechtkomen.

Gecertificeerde managementsystemen

Certificaat 1
Certificaat 2
Certificaat 3
Certificaat 4
Certificaat 5
Certificaat 6

8. Technische routekaart en toekomstperspectief

Een vooruitblik op de verpakkingsinnovaties en duurzaamheidsdoelstellingen van Yantai ZS voor 2026-2030.

Naarmate logistieke toeleveringsketens steeds meer geautomatiseerd en duurzaam worden, investeert ZS Bulk Bags in de ontwikkeling van de volgende generatie verpakkingssystemen. Ons R&D-team werkt momenteel aan de ontwikkeling van deze systemen.Biopolymeer gemengde polyolefinenHet doel is om biologisch afbreekbare FIBC-structuren te creëren die hun sterkte behouden tijdens opslag, maar na verwijdering snel afbreken onder composteeromstandigheden. Dit initiatief is bedoeld om te voldoen aan de steeds strengere ESG-doelstellingen van bedrijven wereldwijd.

Daarnaast omvat onze productroadmap de integratie vanIoT-gebaseerde tracking sensorenrechtstreeks in de naden van hoogwaardige bulkzakken voor chemicaliën. Deze integratie stelt transporteurs in staat om gewichtsprofielen te volgen, lading te lokaliseren via GPS en de luchtvochtigheid en temperatuur in realtime te monitoren tijdens het transport. Door deze slimme, data-gekoppelde verpakkingssystemen te ontwikkelen, willen we de veiligheid en traceerbaarheid van bulklogistiek voor hoogwaardige chemicaliën en batterijmaterialen wereldwijd verbeteren.

9. Uitgebreide technische vragen en antwoorden (FAQ)

Het beantwoorden van cruciale technische en commerciële vragen over het ontwerp, de kostenstructuur en de naleving van regelgeving voor op maat gemaakte big bags.

Welke factoren bepalen de prijs van op maat gemaakte big bags?
De prijs van FIBC's wordt bepaald door drie hoofdelementen: het gewicht van het doek (GSM van nieuw polypropyleen), structurele kenmerken (schotten, stofwerende naden, speciale lussen) en binnenbekleding (standaard PE versus co-geëxtrudeerde EVOH of aluminium barrièrelagen). Daarnaast zorgen productie in ISO 22000 cleanrooms en certificeringen van derden (zoals UN- of ESD-conformiteit) voor een meerprijs ten opzichte van standaard industriële zakken.
Wat is het verschil tussen een Type C big bag en een Type D big bag?
Bulkzakken van type C hebben in elkaar geweven geleidende koolstof- of metaaldraden die een continu aardingsnetwerk vormen. Om elektrostatische lading af te voeren, moeten deze zakken tijdens het vullen en legen geaard zijn. Zakken van type D zijn gemaakt van statisch dissipatieve textielvezels die energie in de lucht afvoeren door middel van corona-ontlading, waardoor ze geen aardverbinding nodig hebben om veilig te kunnen werken.
Welke cleanroomprocedures hanteert u voor hoogzuivere batterijmaterialen?
Wij produceren onze verpakkingen voor batterijmaterialen in een ISO 22000 cleanroom met HEPA-gefilterde, overdrukluchtstroom. De stoffen worden gesneden met ultrasone messen om losse draden te voorkomen. Voordat de zakken worden verpakt, wordt de binnenkant ervan gestofzuigd en geïnspecteerd met hogedruklampen om er zeker van te zijn dat deze vrij is van stof, insectenresten en microscopische deeltjes.
Zijn ZS bulkzakken bestand tegen hete vulprocessen zoals gesmolten asfalt?
Ja. Onze speciaal ontworpen bulkzakken voor asfalt zijn gemaakt van hittebestendig polypropyleenweefsel in combinatie met speciale binnenbekleding. Dankzij dit ontwerp zijn ze bestand tegen hete vulling bij temperaturen tot 180 °C (356 °F) zonder structurele schade.
Wat is het verschil tussen een veiligheidsfactor (SF) van 5:1 en 6:1?
Een veiligheidsfactor van 5:1 is de industriestandaard voor big bags voor eenmalig gebruik. Dit betekent dat een zak met een veilige werkbelasting (SWL) van 1.000 kg een druk van 5.000 kg moet kunnen weerstaan ​​onder destructieve testomstandigheden. Voor herbruikbare of zware verpakkingen is een veiligheidsfactor van 6:1 vereist. Dit houdt in dat de zak een belasting van zes keer de nominale capaciteit moet kunnen weerstaan ​​om veilig hergebruik mogelijk te maken.

Geavanceerd industrieel productassortiment

Bekijk onze secundaire catalogus met gespecialiseerde, zeer sterke FIBC's, lekvrije opslagsystemen en basisgrondstoffen.